Makyaj

Sonbaharın olmazları makyaj

Sonbaharın olmazsa olmazları makyaj

Sonbaharda dikkat etmemiz gereken konulardan bir tanesi de makyaj. Güneş’in son demlerini gösterdiği günlerde hiç olmadığı kadar şık ve feminen görünmek bizlerin elinde.

Kırmızı parlayan dudaklar hiçbir zaman için geçmişte kalmayacak. Her zaman için çekiciliğin ve çarpıcılığın göz dolduran rengidir. Bu kış da modası hiçbir zaman geçmeyecek olan koyu rujlar ve dumansız dokunuşlar trendler arasında.

Özellikle tasarımcıların her yıl yaptıkları yenilikler arasına giren metalik durumlarda giysilerle birlikte metal tonlardaki rujlar göz doldurmakta. Pürüzsüz ve duru olarak göze çarpan dudaklar ve güller son derece gizemli ve hoş görünmenizi sağlıyor.

kırmızı-dudaklar-1

Göz makyajı makyaj masaları en önemli sonuçlarından bir tanesidir. Özellikle metalik tonların kullanırsanız ışıltılı ve pudralı farlarla birlikte son derece ihtişamlı ve göz alıcı olabilirsiniz. Gümüş ve bakır tonları ile muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kirpiklerinizi boyarken de alttan başlayarak son derece çekici ve cazibeli almanız mümkündür.

işiltili-bakislar

En önemli ayrıntılardan bir tanesi de senin ve uyumlu olan yüzünüz renkli bir allıkla pırıltılı bir pudrayla tenimizin ışıltısını artırarak son derece kusursuz görünmeniz mümkün.

uyumlu-yüzler

Saçlarımızı sağdan yada soldan toplayarak adeta ellilerin modasını yaşatmak mümkün kırmızı rujları son derece uyumlu olan ve cazibeli bakışlar ve dudaklarla Sizlerde bu yılın trend modasından kendinize bir kombin yaratabilirsiniz.

saçlarda-eski-moda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu