Ayakkabı Modelleri

2018-2019 Beyaz Stiletto Ayakkabı Kombinleri

2018-2019 Beyaz Stiletto Ayakkabı Kombinleri

İlkbahar yaz modasında ön plana çıkan beyaz stiletto ayakkabılar 2018-2019 yılında da popüler trendler arasındadır. Son zamanlarda ünlü yıldızlar beyaz stiletto ayakkabı kombinleri ile sokak modasına damgasını vurdu! Beyaz stiletto kombin stilleri moda bloggerleri tarafından da sık sık vurgulanmaktadır. Kısaca 2018-2019 yaz trendleri beyaz stiletto‘lar moda!

Beyaz stiletto ayakkabı kombinleri 1

Beyaz stiletto ayakkabılar, nude (ten rengi) ayakkabılar kadar son derece güncel olduğunu söylemek mümkün. “Deri pantolon, skinny jean (kot), dantelli etek, kalem etek ve kısa jean (kot)” gibi giyim parçalarıyla kombin yapabileceğiniz muhteşem ayakkabılar arasında olan beyaz stiletto ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 2018-2019 ilkbahar yaz sezonunda en zarif, en şık ayakkabı olmaya beyaz stiletto‘lar adaydır.

Beyaz stiletto ayakkabı kombinleri 19

Beyaz stiletto ayakkabılar, geçmişten günümüze kadar geçen süre zarfında her zaman günceldi. Şimdi yine sivri burun topuklu ayakkabılar moda olmaya başladı. Moda bloggerleri akımlarına göre stiletto ayakkabılar “deri pantolonlar, paçası kıvrık kot pantolonlar ve kısa midi eteklerle” giyildiği zaman ortaya harika beyaz stiletto kombinleri çıkıyor!

Beyaz stiletto ayakkabı kombinleri 15

Kadınlive moda editörleri olarak sokak modasından beyaz stiletto ayakkabı kombinleri görselleri seçtik. Bu stiletto’lar size ilham kaynağı olabilir.

Beyaz stiletto ayakkabı kombinleri 4

Stiletto Ayakkabı Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu