Evlilik

Erkekler Ne Zaman Evlilik Teklifi Ediyor?

Bir süredir flört ediyorsunuz, hatta bundan daha derin ilişkileriniz var. Vaktinizin çoğunu birlikte geçiriyorsunuz ve çok mutlusunuz. Tek istediğiniz ve arzunuz eğilip kulağınıza “Benimle evlenirsin?” Sözlerini demeyi. Belki de eksik tek nokta bu değil, hatta onun için bu, mümkün olmayan bir şeydir …

Eğer boş hayallere kapılabilirsiniz. Peki, onun bu konuda fikirlerini biliyor musunuz? Sevgilinizin fikrinde size evlilik teklifini edip etmeyeceğini bilmek istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını dikkatle okuyun.

Evlenmek istemediğini söylüyor mu?

Bu sözü söylerse, ona teşekkür etmelisiniz. Çünkü en azından size boş vaatler vermiyor ve fikrini açıkça bildirebilir. Örneğin, Gorge Clooney her evlenmek aleyhine olduğunu bildirir. Buna rağmen, çevresinden kadınlar eksik olmuyor. Sevdiğiniz insan her defa evlenmek istemediğini söylerse, boşuna evlilik hayalleri kurmayın. Çünkü sizin arzunuzun gerçekleşmesi mümkün değildir.

Vaktinin çoğunu arkadaşlarıyla birlikte geçiriyorsa

Vaktinin çoğunu arkadaşları birlikte geçiriyorsa, sizi ise bu görüşlere ve eğlencelere dahil etmiyorsa, onunla evlenmek fikrini kafanızdan çıkarın. Çünkü böyle erkekler hayatlarını bir kadına adanmış yapamıyor. Onlar kadından ancak ilişki isteklerini karşılamak için kullanırlar.

İşine bağlı biri midir?

Sevgilinizin herhangi bir şeye, örneğin işine tutkuyla bağlığı varsa, işiniz biraz zor olacaktır. Çünkü o, işinden başka bir sorumluluğu üzerine almayı büyük olasılıkla, düşünmüyor.

Hiç evlenmiş mi?

Sizden önce evlenmişse ve bu evlilik hayatında ağır izler bırakmışsa, zor bir de evlenmek istesin. Yeniden evlenmek için o, çok cesur biri olmalıdır.

Ebeveynleri boşanmış mı?

Ebeveynleri boşanmış olan kişiler aile hayatlarının dağılmasından çok korkuyor. Buna göre evlenmeye telesmir, hatta onların evlilik fobisi de olur. Böyle kişilere her evliliğin farklı olduğunu anlatmak daha isabetli olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu