Aşk & İlişkiler

Erkekleri Peşinizden Koşturun!

Yeni bir birliktelik iki kişilik bir oyunun başlangıcıdır. Bu oyunda yapılan ufak hilelerle birlikte ustaca planlanan küçük sürprizler evliliğe giden yolun tılsımlarıdır.

Kadınlive aşk ve ilişkiler editörleri olarak kaleme aldığımız ve uygulayacağınız bazı ufak oyunlarla erkekleri peşinizden koşturabilme yöntemlerini yazdık!

01. Taktik: Sürekli ulaşmasına izin vermeyin.

Ne kadar çok seviyor olsanız da erkeklere karşı her zaman ulaşılmazı oynamanız gerekmektedir. Sizi her aradığında telefonlarına bakmayın, attığa her mesaja anında cevap atmayın ve sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımları beğenmeyin. Size ulaşamaması ve sizi görememesi onda size karşı bir merak duygusu uyandıracaktır. Yapmanız gereken sosyal medyadan bir süreliğine uzak durmak ve sizi merak etmesini sağlamak. Karşınızdaki erkekten kaçmanız ve ondan uzak durmanız erkeklerin gözünde sizi peşinden koşulası bir av yapar. Ve size ulaştığında ne kadar şanslı birisi olduğunu hissetsin. Sizde av olduğunuz bu süreçte karşınızdaki erkek hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz.

erkekleri peşinizden kosturun 1

02. Taktik: Gizemli biri olun.

Yeni bir birlikteliğe adım attığınız bir erkekle ilk başta her konuda bir şeyler paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat bunun doğru olduğunu söylemek yanlış olur. Birlikteliğinizin devamı için bu konuda biraz ağırdan almanız sizin için daha doğru olur. Ne kadar hızlı bir şekilde detaylara yoğunlaşırsanız karşınızdaki erkekte o hızla sizden uzaklaşır. Ona kendisinin özel olmadığını hissettirmeniz, herkese karşı aynı tutumu sergilediğinizi düşünmesi sizi onun gözünde daha değerli kılar. Gizemli olmanız size karşı daha çok ilgi ve merak beslemesine sebep olur. Bu sebeple sizin gizeminizi çözmeye çalışması erkeklerin duygularında aşka olan inancın çoğalmasına neden olacaktır.

erkekleri peşinizden kosturun 2

03. Taktik: İlgilendiğiniz işleriniz olsun.

Birlikte olmaktan hoşlandığınızı dile getirin fakat hayatınızda ilk önceliğin o olmadığını da belirtin. İşlerinizin yoğun olduğunu sadece belirli aralıklarla görüşebileceğinizi söyleyin. Bir bayanın kendi hayatını kendi ayakları üzerinde yürütebiliyor olması erkeği etkileyen bir etkendir. Erkekler özgür olmayı sever ve bir bayanın kendisinden ödün vermemesi onlar için güzel bir şeydir. Yoğunlunuz içinde sizinle görüşebilme fırsatı yakalamaya çalışması onun için güzel bir duygudur.

erkekleri peşinizden kosturun 3

04. Taktik: Bu süreçte bir başkası ile de görüşün.

Onu başka birileriyle kıskandırmanız herkesin yaptığı basit bir taktiktir. Bulunduğunuz ortamlardaki erkeklerle diyalog kurmanız ve konuşmanız onu kıskandıracaktır. Ve başkaları tarafından da istenen bir kadın olduğunuzu hissetmesi sizin onunla ilgilenmenizi sağlayacak tavırlar sergilemesine neden olacaktır. Değerli olduğunuzu hissetsin. Sizi elde etmek için uğraşsın. Sizde diğer erkeklerle sadece basit bir flörtte bulunun. Başka erkekler tarafından isteniyor olmanız erkek arkadaşınızın sizi daha çok istemesine ve sizin için çabalamasına neden olacaktır.

erkekleri peşinizden kosturun 4

05. Taktik: Sona yaklaşmasına engel olun.

Birlikteliğinizin başlangıcında çok katı bir şekilde ulaşılmaz olmadığınızı hissettirin. Fakat bunun her istediğinde sizi elde edeceği anlamına gelmediğini bilsin. Bazen dişiliğinizi kullanarak erkek arkadaşınızı baştan çıkarabilirsiniz. Ama sona yaklaşmasına izin vermeyin. Sizin böyle yapmanız erkek arkadaşınızın aklında sizi hep arzuladığı şekilde hatırlamasını sağlayacaktır. Onun için güzel görünebileceğinizi kanıtlayın. Ama buna rağmen elde edilemeyeceğinizi bilmesini sağlayın. Birlikteliğiniz konusunda sizin aceleci olmamanız ve aranızdaki ilişkiyi doğru bir şekilde ayakta tutmanız erkek arkadaşınızda size karşı büyük bir bağlılık sağlayacaktır.

erkekleri peşinizden kosturun 5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu