Aşk & İlişkiler

İlişkiye Zarar Veren Kötü Alışkanlıklar Nelerdir?

Aşk ile başlamış olan ilişkinizde siz farkında varmadan bazı sorunlar oluşabilir. Bu noktada çok dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Kadınlar olarak biz varoluşumuzdan dolayı bazı şeyleri çok abartarak olaylara karşı hassas davranabiliriz. Bu durumda erkekler çileden çıkabilmektedir. Peki, erkekleri çileden çıkaran bu durumlar nedir?

Her şeye küsüp konuşmamayı sürdürmek

Bir olay olduğunda sonucunda erkekler hemen unutarak uzun süre kin tutmazlar. Fakat kadınlar olarak biz en küçük olayı bile sorun ederek günlerce surat yapar ve konuşmayız.

Boş yere kıskançlık durumları

Kendi özgürlüklerine çok düşkün olan erkekler aşırı ilgiden ve kıskançlıktan bunalırlar. Telefonunu karıştırmak, yakın arkadaşları ile daima iletişim halinde olmak onda farklı bir his uyandırır ve hiç hoşuna gitmez. Eşinize güvendiğinizi hissettirerek casusça hareketlerinizden vazgeçin.

Yakın arkadaşlarının yanında küçük düşürmek

Erkek milleti bazı zamanlarda bizim düşüncelerimize göre daha duyarlı olabilmektedirler. Bu durum yakın arkadaşları ve ailelerinin yanında daha fazladır. Bu noktada arkadaşlarının ve ailesinin yanında onu küçük düşürücü biz söz kullanmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bir anda duyarlılığını ortaya koyabilir.

Annesini kötüleyerek ailesinden hoşlanmadığını belirtmek

Herkesin annesi çok değerlidir. Bundan dolayı kimse annesine kötü söz söyletmek istemez. Annesini sevmeseniz dahi sevgilinize karşı annesini kötülemeniz çok hoş olmaz. Herkesin annesi çok özeldir. Erkeklerin hiçbiri sevdiği insan ile annesi arasında seçim yapmak zorunda bırakılmamalıdır.

Alışveriş esnasında beraber gezmek, peşinizde sürümek

Alışveriş kadınlara en iyi gelen şeydir. Fakat erkekler için bu durum geçerli değildir. Buna bağlı olarak alışveriş yapmayı seven kadınlar ile erkekler beraber vakit geçirmekten hoşlanmamaktadır. Alışveriş esnasında çok irdeleyici davranıyorsanız alışverişe kendiniz gitmeyi tercih ederek eşinizin arkadaşlarıyla daha serbest vakit geçirmesine izin verin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu