Moda

Instagram’ın Moda Trendleri

Instagram moda trendleri

Sosyal paylaşım sitesi olan Instagram, üzerinde küçük çaplı bir araştırma yaptık ve milyonlarda takipçilere ulaşan moda ikonlarının Instagram‘daki paylaşımlarını yakın mercek altına aldık. Kadınlive kadın ekibi olarak takibe aldığımız isimleri ve moda yönlerini sizlerle paylaşalım istedik.

Instagram'ın moda trendleri

Milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı Instagram‘da moda dünyasına yön verecek birçok giyim stilleri ve tarzları hakkında fikirler edinebilirsiniz. Milyonlara ulaşan isimleri yakın takibe almanız da fayda var diyebiliriz.

Şimdi isterseniz gelin hep birlikte bu moda duayenlerinin kendi tarz ve stilleri yakından inceleyelim ve oldukça popüler olan bu isimler Instagram üzerinde epey takipçileri bulunuyor.

Chiara Ferragni

Instagram-moda-trend-1

Yakın mercekte incelediğimiz ilk isim Chiara Ferragni oldu. Eğer bu ismi henüz keşfetmediyseniz sizin için oldukça büyük bir kayıp olduğunu söyleyebiliriz. Moda tasarımcısı ve iyi bir model olan Chiara Ferragni Instagram’da oldukça popüler ve fenomen bir isim. Bu güzel modelin kendi adıyla yarattığı markası bile var, ‘The Blonde Salad’. Güzel modelin takipçisi oldukça çok fazla bu sayı iki milyon kişiyi geçmiş durumda! Ne diyelim, darısı sizlerin başına…

Man Repeller

Instagram-moda-trend-2

Instagram’ın diğer bir güzeli’de Man Repeller yarattığı stil ve tarzlarla gerçekten çok şık ve oldukça farklı. Aslında güzelliğinin çok ötesinde bir karizmaya sahip olduğunu söyleyebilirim. Eğer marka tutkunuz, moda haftaları ve özel etkinleri takip ediyorsanız ve haberinizin olmasını istiyorsanız Man Repeller yakın takibe alabilirsiniz.

Zanita

Instagram-moda-trend-3

Avusturyalı moda ikonu olan Zanita sokak modası söz konusu olduğunda kendi stilini konuşturuyor. Eğer sokak stillerine ilginiz varsa bu ismi kesinlikle takip etmenizi önerebilirim. Yarattığı sokak stilleri ile gerçekten bir ilham kaynağı oluşturuyor. Uygulamış olduğu kombinleri günlük yaşantınızda rahatlıkla sizde uygulayabilirsiniz. Feminen ve çekici tarzıyla Zanita Instagram üzerinde iyi bir takipçiye sahip isimlerden birisi.

Nicole Warne

Instagram-moda-trend-4

Harika gözlere sahip güzellerden olan ve her zaman farkındalık yaratan bir yapıya sahip güzel ise, Nicole Warne kendi tarzıyla ben buradayım diyor! Instagram’da oldukça fazla takipçisi olan Warne, her ne giyerse giysin kendisine yakıştırmayı çok iyi biliyor. Gözlemlediğimiz kadarıyla çekik gözlü güzel modayı çok sıkı takip ettiğinin altını çizelim. Eğer sizde modayı birkaç adım önden takip ederek keşfetmek istiyorsanız, Çekik gözlü güzeli yakın mercek altına almalısınız.

Julie Sarinana

Instagram-moda-trend-5

Instagram üzerinde moda ile ilgili paylaşımlar yapan güzellerden birisi de Julie Sarinana, sadece yeni çıkan moda trendleri ve stil ikonlarının kombinlerini, kıyafetleri vb. şeyleri paylaşan bir isim değildir. Bunun yanı sıra gerçekten gezmeyi seven gezgin bir insan diyebilirim. Bu isimde benim en sevdiğim özellik ise, her nerede bulunursa bulunsun farklı ve egzotik ortamlar içerisinde her zaman uyum sağlayabilmesidir. Eğer Julie Sarinana takibe alırsanız dünyanın her yerini gezebilir ve yarattığı stillerden ilham alarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu