Hayata dair

Kadınları Baştan Çıkarmanın Yolları

Bu seferki makalede size kadınların dikkatini çeken esas erkek özellikleri, giyim ve davranışları hakkında bilgi vereceğiz. Aşağıda sıralananlara dikkatle fikir verin. Kim bilir belki siz öyle beğendiğiniz kadının kalbine giden yolu da bulmuş olacaksınız?!

Kırmızı gömlek

“University of Rocheste” in araştırmalarına göre, kadınlar kırmızı giyinen erkekleri daha çekici olarak kabul ederler. Tarihi ve kültürel açıdan bakıldığında da kırmızı güç ve zenginlik sembolü olarak kabul edilir. Renklerin tonuna göre kadın ve erkek renkleri gibi gruplara ayırmak artık geride kaldı. “Kırmızı erkek rengi değil” gibi deyimleri unutun. Uzmanlar düşünün ki, kadınlar özellikle kırmızı gömlek giyen erkekleri daha ilginç düşünüyorlar.

Dans hareketleriniz

“Biology Letters” in araştırmasına göre, kadınları en çok ehtiraslandıran, yoldan çıkaran davranışlardan biri de erkeklerin müziğin ritmine uygun esnek hareketleridir. Bu nedenle kadınların % 75’i gece kulüplerinde görünüm açısından o kadar arzu olmasa da, kendi dansı ile diğerlerinden seçilen erkekleri daha çekici bulduklarını belirttiler. Uzun sözü kısası, seçilenlerden olmak istiyorsanız, hem de mükemmel dans ede bilmelisiniz.

Tabii ki kokunuz

“University of California Berkeley” in araştırmasına göre, kadınların dikkatini çekmek isteyen erkekler hem de bilmelidirler ki, onların doğal kokuları kadın için tüm parfüm ve deodorantlardan daha kışkırtıcı. Emin olabilirsiniz ki, bu hiç de boşuna söylenmiş söz değil. Uzmanların sözlerine göre, koltuk altı bezlerinin yarattığı feremon kadınlarda kortisol seviyesine etkiliyor.

Ama bu hiç de o demek değil ki, hep sevdiğiniz kadınla görüşmeye giderken terlemeyiniz, sizden hiç de hoş olmayan bir koku gelmesi şarttır. Eğer bu zaman onu kucaklayan kadın size “Senden çok kötü koku geliyor” diyorsa, ilişkinizin geleceği hakkında düşünmeniz önerilir.

Kırmızı şarap

“University of Florence” in araştırmasına göre, günde 1-2 kadeh kırmızı şarap içen kadınların istekleri, içmeyenlere oranla iki kat daha güçlü olur. Bu nedenle emin olun ki, görüşme sırasında ona şarap içmeyi teklif etmeyiniz hiç de başarısız adım yoktur.

Bu kadar, aziz erkekler. Ama unutmayın ki, tüm yukarıda yazılanlarla beraber bir kadına etki etmenin en isabetli yolu onu daha yakından tanımaktır. Onu daha iyi tanımaya çalıştığınız zaman, bu hanımın karakterini, ilgilerini daha yakından öğrenmiş olacaksınız. Bu ise sizin beyninizde onun sevdiği erkek karakterini şekillendirecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu