Diyet Listesi

Yağlarınızı dondurarak incelin zayıflayın

Yağlarınızı dondurarak incelin zayıflayın

Geçmişten günümüze gelen yöntemlerden birisi olan terleyerek yağ yakma artık günümüzde yer almıyor. Zayıflama sağlayan tek yöntemle yağ hücreleri dondurularak yok ediliyor. Böylelikle de vücutta incelme sağlanıyor.

Çağımızın hastalığı olan obezite birçok gelişmekte olan ülkenin en önemli sağlık sorunlarından bir tanesidir. Fazla kilolardan kurtulmak isteyen birçok kişi açısından sıkıntı olan yağlanmalar güzel vücuda sahip olmak isteyen herkesin farklı yol arayışlarıyla devam ediyor.

Yaz gelmeden spor salonlarına giderek terleyip hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin zamanı ve parasını boşa harcamak istemeyenlerin Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek bizleri yeni bir teknoloji ile buluşturuyor. Tek seansta 12 santim ne kadar incelmenin mümkün olduğunu söyleyen Dr. Çiçek birçok kişinin spor salonlarında boşu boşuna geçirdiği vakitlerden harcadıkları paralardan kurtulacakları bir yöntemi piyasaya sunuyor.

Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek ülkemizin nüfusunun yüzde 37 sinin kilolu yüzde 30 2.8 ise obezite ile sıkıntı yaşadığını bildiriyor. Zayıflamak isteyen milyarlarca dolar harcanılan ülkemizde birçok kişinin parası da boşuna gittiğini belirtiyor.

Yeni bir yöntemle tek seansta 12 santime kadar incelme sunan dondurarak zayıflama sistemi belirli bölgelerde erimeyen bölgesel yağ problemi yaşayan kişiler için kurtuluş yöntemi olarak belirtiliyor. Soğutma şeklinde dondurularak cildin elastikiyeti ve kolajen yapısı da bozulmadan zayıflama sağlanıyor.

Yağlarınızı dondurarak incelin zayıflayın

Yağlardan kurtulmak için dondurularak lenf dolaşımı yoluyla atılan sistemde karın kalça bacak ve alkol gibi lokal inatçı kilo problemi yaşanan bölgelerde ciddi derecede iyi sonuçlar alınıyor.

70 dakikalık bir seansla incelen bedenlerin 1 seanslık uygulamanın yeterli olduğunu birden fazla bölgesinde problem yaşayanların 2 seansı uygulamayla sorunlardan kurtulabileceklerini belirtiyor.

İşlem yapıldıktan sonra 15 veya 20 gün içinde sonuçlar belli oluyor. Diyet ya da egzersiz yapmadan en geç 90 gün sonra etkin bir zayıflama olduğu gözle görülüyor.

Bilinçsiz uygulamaların bilinçsiz diyetlerin sonucunda sarkan vücutlar yok olan kaslar yüzünden birçok insanın vücudu deforme oluyor bu sıkıntılardan kurtulmak için bu yöntemle birçok kişi rahatlıkla sonucu ulaşabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu