Diyet Listesi

Daha Fit ve Sağlıklı Olun!

Fit ve sağlıklı olun!

Her geçen yıl bizden alıp götürdüğünü düşündüğümüz yıllar bizi de olumsuz yönde etkilemekte.  Her sene yeni yıla girerken her zaman için geçirdiğimiz iyi dilekler arasında güzel bir vücuda sahip olmaktır.

Çalışan kesimin en büyük sıkıntılarından bir tanesi olan vaktinin dar olması spora zaman ayırmaması ve de yediklerine dikkat edememesidir. Küçük adımlarla daha fit bir görünüme kavuşmak mümkün. Yediklerinize dikkat ederek, su tüketimini arttırarak bir adım daha önde olma şansımız var.

Daha Fit ve Sağlıklı Olun!

Spinning

Özellikle revaçta olan egzersizler arasında bulunan Spring 45 dakika yapıldığı takdirde 500 kalori yakma imkanına kavuşabilirsiniz. Bacaklarınızın görünümünden şikayetçiyseniz Spring yaparak daha fit görünmek şansına ulaşabilirsiniz.

Pilates

Bir farklı egzersiz çeşidi de pilates. Kas boynunuzu daha uzatarak fit bir görünüme ulaşmanız mümkün. Evlerinizde almış olduğunuz bir dvd ile kolaylıkla pilates yapma imkânına ulaşabilirsiniz.

Evde Dumble ve Step Kolaylığı

Kollarımızı ve göğsünüzü çalıştırmanın en önemli faktörlerinden bir tanesi olan duble son derece kolay ve müzik dinleyerek keyifli bir şekilde forma girmenizi sağlar.

Sağlıklı Tarifler İçin

Yiyecekler konusunda da tercih ettiğiniz meyveleri sebzeleri karıştırarak harika detokslar yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu